DÍL DEVATENÁCTÝ – BDSM V CHILLI A ORGASMUS NA KOZE

„Mám jen jedno přání. Vezmi si na sebe něco, v čem budeš mít přístupný klín, mohl bych to chtít a potřebovat.“

Přehrabuju se v tašce a hledám černé body, které jde snadno rozepnout. Je ze šifonu, částečně průhledné, to má rád. A k němu černé síťované punčochy, heboučké na dotek.

Zatímco si dopřávám sprchu v moderní koupelně, ptá se mě, jestli jsem si vzala obojek. Samozřejmě, že ano. Copak bych ho mohla nechat doma?

Čistá a voňavá se zapínám a na nohu natahuji punčochu. Když si navlékám druhou, přijde za mnou do koupelny a dívá se, jestli jsem vybrala vhodně. Krásně voní, má na sobě košili a elegantní kalhoty a já jsem před ním jen v průsvitném prádle. Vypadá spokojeně a kolem krku mi připne obojek. Prsty mi přejede po ramenou a mně naskočí husí kůže. Jak jen to dělá, že ve mně téměř každý jeho dotek vyvolá vzrušení?

K obojku připne vodítko a vytáhne mě z koupelny na chodbu, ze které je možné jít do ložnice s postelí nebo do pokoje s BDSM tématikou a já čekám, co přijde. Přišlápne řetízek a zatáhne. Obojek mě táhne k zemi, na všechny čtyři. Kleknu si, ale tahá dál, dokud nemám hlavu u země. Nohou mi šlápne na záda a čeká. Čeká, kdy mi do mozku doputuje informace o tom, že dneska rozhodně nebudu o ničem rozhodovat. Tělem se mi rozlije blažený pocit, že mě má v moci. Když zvláčním, chytí mě za vlasy a vytáhne zase na nohy. Chytí prstem za očko v obojku a přitáhne k sobě. Políbí mě zlehka na rty a ty jeho ještě trochu chutnají po mentolu.

Oči se mi už ale stáčí k BDSM místnosti. Je černě vymalovaná se zlatými jemnými vzory. Ve stropě se nachází závěsné body, na které už Martin pověsil shibari kruh, zatímco jsem byla ve sprše. Za dveřmi se nachází červeně polstrovaná koza a ke zdi, za kterou nevidím, je připevněný svatojakubský kříž i s pouty. Má s sebou celou tašku hraček a já se nemůžu dočkat, až je na mě použije.

Chytí mě za zátylek a zeptá se, jestli už jsem někdy byla připoutaná ke kříži. Když tiše a natěšeně zavrtím hlavou, zatáhne za můj krk a ke kříži mě přitlačí. Připoutá mi pouty obě ruce a zjistíme, že abych mohla aspoň trochu pohodlně stát, bude mi muset znovu nazout moje lodičky na vysokém podpatku. Ach, jaká to škoda. No ne?

Prstem přejede po vnitřní straně stehna a zatlačí do strany, dokud nedám nohy od sebe tak, aby byl spokojený. Okolo kotníků mi utáhne pouta, která přicvakne ke kříži, ale zdá se mu, že jsem spoutaná málo a vytáhne provazy. Provaz protáhne za konstrukcí kříže a obtočí mi ho kolem břicha. Zatáhne nejdřív trochu, ale protože přivřu blahem oči, zatáhne podruhé mnohem víc, dokud se mi provaz nezakousne hluboko do břicha. Znovu ho protáhne za zády a svištění provazu v kombinaci s pohledem na Martinovy ruce, které drží natažený provaz mě donutí vzdychnout vzrušením. Provazy a jejich dotyky mě už vzrušují delší dobu, ale když jsou navíc v rukou někoho, jehož ruce na sobě chci cítit i bez provazů, je to pocit úplně pohlcující. Když mě dováže, spokojeně si poodstoupí a kouká na mě. Můžu si jen představovat, co vidí. Úzká zápěstí, za která trošku visím, zrzavo-blond vlasy, která mi nahrnul zčásti do obličeje, pootevřené rty čekající na ty jeho, krk s obojkem, vztyčené bradavky pod průsvitnou látkou, boky podtržené úvazem břicha a nohy roztažené a čekající, jestli mi body rozepne nebo nechá, jak je.

Představuji si, jak ho to láká k dotyku, ale když sáhne do tašky, nevytáhne nic mazlivého. Drží v rukách dlouhé důtky a jeho výraz mi napoví, že tohle bude bolet. Švihne mě do pravého stehna a tupá bolest se mi zařízne do kůže. Začne sice zlehka, ale okamžitě udeří do druhé nohy, do boku, do břicha a znovu do stehna, se stoupající intenzitou. Bolí to, snažím se ucuknout, ale nejde to, provazy a pouta mi to nedovolí. Pokračuje a moje kňourání na něj působí spíš motivačně. Nasměřuje pohled do mého rozkroku a švihne. Hlesnu, aby toho nechal, ale ještě dvakrát si ránu užije, než ke mně přistoupí, pohladí po vlasech a zašeptá, že jsem moc hodná čubka. V ruce tentokrát drží Wartenbergovo kolečko a přejíždí mi s ním po natažených rukách. Je to příšerně nepříjemné, snažím se ucuknout, stáhnout, jenže to stále nejde, a tak jen prosím, kňučím a křičím. To ho ale neodradí a zkouší, jestli budu na nohách reagovat stejně. Je to nepříjemné jen o trochu méně. Chytí mě za vlasy, rázně zatáhne hlavu dozadu a kolečko položí na krk. Zatají se mi dech, přítomnost rizika, že mě zraní, a to vážně, je hmatatelná a hrozně mě vzruší. Kolečko se mi noří do kůže, nechává za sebou červené tečky a mně se prohloubí dech. Martin po stopách od kolečka přejede prsty a pod krkem mě chytí rukou. Škubnutím za látku v mém rozkroku rozepne body a zjišťuje, jestli jsem vlhká.

Spokojeně pokývne, vyndá z tašky vibrační hlavici a přitáhne si přede mě židli. Sedne si na ní a hlavici mi položí na klitoris, který má v úrovni prsou a odkud má perfektní výhled. Zalapám po dechu, ale když hlavici zapne, začnu nezřízeně nahlas vzdychat. Martin hlavici přitlačí silněji a zvýší intenzitu vibrací. Opřu se do zápěstí a jen se nechávám unášet, běží mnou jeden stah svalů za druhým, myšlení se vypíná a já nemůžu přestat myslet na to, jak moc toužím po orgasmu. A pohlcuje mě frustrace z toho, jak to vestoje nejde.

Martin hlavici vypne, odváže provaz z břicha a pak uvolní nohy. Přitiskne se na mě, nadzdvihne mě za zadek a počká, než okolo něj obtočím nohy a zapřu se. Cítím, že to chce tak, jako já, a proto když do mě proniká, jsem na vrcholu blaha. Hlavu mám zakloněnou, dýchám mělce a ruce mi modrají, ztrácím v nich cit, ale možná je to lepší, o to snáz se za ně visí. Nechávám se unášet momentem a stiskem nohou se snažím pomáhat nám oběma. Po chvíli mě postaví na nohy, aniž bychom spolu přestali píchat a u toho mi rozvazuje pomalu ruce. Pekelně bolí, když je mám najednou podél těla.

Když mě pak proto položí na koženou kozu, je velká úleva si dát ruce pod tělo. Klečím na kolenou, nohy od sebe, tělo s rukama pod sebou položené na horní části kozy a Martin mě i s kozou otáčí tak, abych měla výhled na svůj vyšpulený zadek v zrcadle. Jsem trochu omámená z probíhajícího sexu, a proto se nebráním (a asi bych se nebránila ani tak), když přijde opět s provazy a ke koze mi nejdřív připevňuje levý kotník pouty z kříže a levé stehno fixuje provazem. Stejně postupuje s pravou nohou a následně mi ke koze přivazuje tělo a k němu i ruce. Jediné, čím můžu trochu hnout, je zadek. Chvíli se rozhoduje, jestli mi přiváže i ten, ale nakonec stačí, když mi pod provaz, který mám těsně nad zadkem, zasune kokosový provaz. Tolik to škrábe, že se snažím nehnout dobrovolně. Můžu v zrcadle sledovat vlastní bezmoc, nemožnost se pohnout a odhalené intimní partie, ke kterým znovu přikládá hlavici.

Rozdíl je dramatický, udělat se zezadu je o tolik snazší! A tak mu stačí, když drží vibrátor a šeptem do ucha se mě zeptá, jestli si umím představit, jak bych se asi cítila, kdyby se teď někdo další díval. Ta představa funguje perfektně a já se do orgasmu propadám zatraceně rychle. On ale nepřestává, a i přes to, že to bolí, pokračuje a neuhne, dokud se orgasmus nepromění v mokrý a dokud nekřičím ve slastné agonii. A ani pak nechce přestat a nechat mě odpočinout.

Něco vyndá z tašky a já ucítím chladivý lubrikační gel. Začne mě dráždit čímsi, u čeho tuším, že to nejspíš nebude můj malý vibrátor na cesty. Ptám se pořád dokola, o co se jedná a připadá mi, že jeho nový projekt je dost ambiciózní. Trochu fňukám, ale nenechá se odradit a pokračuje, dokud nepozoruje menší úspěchy. Cítím tlak, ale když znovu zapne vibrátor, tlak povolí a já se uvolním. Je to naprosto uchvacující a vše se velmi záhy promění ve slast. Začne ve mně tou věcí pohybovat a přidává čím dál víc vibrací. Přestávám se naprosto kontrolovat a prosím, aby nepřestal. Přání mi splní a mě zaplaví po chvílích blaha orgasmus, který skoro nejsem schopná rozdýchat. Dokážu jen ležet a matně vnímat, že mě odvazuje. Vedle mě položí poměrně velké použité dildo.

Uvolňuje mi ruce a tělo a nohy si nechá na konec. Pomůže mi vstát a navrhne, abychom si šli vedle do pokoje na chvíli lehnout. Položím se na břicho a vedle sebe zahlédnu další zrcadlo. Pousměju se a Martina na zrcadlo upozorním. Zbytečně, samozřejmě že už si ho všiml. Dá mi nohy mírně od sebe a vniká do mě, zatímco ležím na břiše a zvedám jeho směrem zadek. Dívám se do zrcadla a neuvěřitelně mě vzrušuje se na nás dívat a dochází mi, jak moc vizuální jsem. Natočí si mě pak čelem k zrcadlu, polohu ale nemění a já se můžu dívat na něj nade mnou a na svůj obličej. Jsem překvapená, jak mi můj vzrušený výraz vlastně sluší. A moc si ten pohled na nás oba, na to všechno užívám. V slastné únavě pak zažívám i jeho orgasmus a jsem tímhle zážitkem naprosto blažená.

Hrajeme si rádi. Ale tenhle pokoj, respektive soubor pokojů a příjemná koupelna v samostatné části salonu, díky čemuž jsme si naplno mohli užít soukromí, tlumená hudba, kříž, polstrovaná koza a celkově i pocit toho, že jsme tu, abychom si primárně hráli, nás přenesla do jednoho ze zážitků, na které budu vzpomínat zatraceně ráda a dlouho.

Díky moc za poskytnutí prostor Chilli Salonu!

A @poppy_ropes_and_photo za fotku 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *