DÍL SEDMNÁCTÝ – MARTIN

Klečím na kolenou, ruce položené na horní straně stehen, dlaněmi nahoru, mám na sobě bílé krajkové kalhotky a k tomu ladící podprsenku bez kostic a svýma velkýma zelenýma očima koukám vzhůru do těch jeho. S důvěrou, oddáním a touhou splnit všechna jeho přání, která dnes bude mít.

Dnešní outfit jsem pečlivě promýšlela. Na večeři jsem si vzala nabírané šaty s lodičkovým výstřihem a na krk si připnula kožený obojek. Na rty jsem nanesla červenou rtěnku, řasy jsem si namalovala dvakrát, abych vypadala trochu jako mrkací panenka. A celou nevinnou vizáž podtrhla dvěma zapletenými copy. Když jsme dojedli a dopili sklenku vína, vzal mě za ruku a odvedl mě k sobě domů.

A tak tu klečím na kolenou, ruce položené na horní straně stehen, dlaněmi nahoru, šaty jsem nechala v koutě a dychtivě čekám, co mě dnes přijde. Vedle mě na dece leží celý set provazů a ve stropě visí shibari kruh. Martin stojí nade mnou a konečky prstů mi přejíždí po ramenou, zatímco mě obchází. Rukou mě něžně pohladí po hlavě a nehty zaryje mezi vlasy utažené do copu. Zatáhne za ně a zvrátí mi hlavu dozadu. Z úst mi unikne vzdech a hlavu naplní milion nekonkrétních submisivních představ. Ve všech jsem jeho, ve všech mě ovládá a všechny mě vzrušují ke zbláznění. Vlasy mi pustí, narovnám hlavu a svou rukou ho pohladím po stehně. Přistoupí blíž a já si k jeho noze přivinu hlavu. Zhluboka se nadechnu, nasaju jeho vůni a tělem mi projede vlna elektrického proudu. Sevře se mi hrudník, možná se mi i trochu zatočí hlava, těžko říct. Jsem jako omámená. Znovu zvednu ruku a pohladím ho na boku. Vkládám do svého dotyku tolik něhy, kolik jenom dokážu a svou tváří se o něj otřu. Podívám se znovu nahoru. S nahlouplým výrazem, kterým říkám, že mu naprosto věřím a že téhle hře dám všechno. Jemně mě za hladící ruku chytí a kolem zápěstí uváže single column tie. Na dotyk provazem reaguji až nepřiměřeně. Dnes není jen provazem, není cestou k bolesti a cestou do mé vlastní hlavy a do mého vlastního prožitku. Dnes je tu jako vyjádření nás dvou. Jako předehra i hlavní dějství zároveň. Stává se erotickou pomůckou, která dokáže učinit erotogenní zónou kteroukoliv část těla. A mě dusí síla toho, co cítím. Cítím v očích nejspíš slzu, nechci brečet, ale tahle intenzita prožívání je tak hmatatelná, že slza jako by byla zhmotněním štěstí toho, že tohle můžu prožít. Je to krystalická forma radosti.

Ruce mi váže k sobě a když mi je pokládá nad prsa, neudržím se a letmou pusou na jeho ruce dám najevo jak moc tohle prožívám. Vidím na něm, jen na zlomek vteřiny, že zaváhá, pere se v něm dominantní role a touha mi vyjádřit, že i on cítí podobné flow jako já. Na moment se usměje, než zase nasadí neproniknutelný výraz, za kterým si promýšlí, jak si mě uvázat pro svou potřebu. Dává si záležet, úvaz by měl být co nejpohodlnější. Provazů na mém těle přibývá, jako by se snažil vystavět houpací síť na mém vlastním těle do které si lehnu a ve které mi bude dobře, a přitom budu bezmocná.

Dokončí úvaz na hrudníku, zkontroluje, jestli jsou provazy tam, kde mají být a nejsou tam, kam nepatří a klekne si přede mě. Dívám se mu do očí a pohledem prosím, aby mě políbil. Nechci to říct nahlas a nechci si o to říct nakloněním. Jen tak kňouravě koukám a doufám, že to pochopí a že to chce taky. Ale nejsem připravená na to, co se stane, když k tomu dojde. Jako bych měla najednou tělo z rosolu. Jako bych nedokázala držet tvar, myšlenku ani sebekontrolu. Bolí to. Fyzicky bolí, jak šíleně toužím po tom, aby se mě dotýkal dál, víc, silněji, hlouběji a co nejdéle.

Poodstoupí a mě zaplaví frustrace. Toužím prosit, škemrat, poslechnout na slovo. Udělat cokoliv, co můžu, jen abych zase cítila jeho blízkost. Vidí to na mně a ví, že po tom toužím. Nejen proto, že je to teď zjevný, ale protože jsme o poslouchání a plnění jeho přání mluvili už předtím. Palcem se dotýká mých rtů, zbarvených doruda neslíbatelnou rtěnkou, hladí je a tlakem prstu na spodní ret pronikne do úst. Obepnu rty jeho prst a saju, jako by o prst nešlo. Zavírám oči a na moment přicházím o rozum. Kousnu, zděšeně otevřu oči a jemu ztvrdne výraz. Ucukne. Vážně jsem ho kousla? Vrazí mi facku a dívá se na mě naprosto nekompromisně. Znovu se zeptá, jestli jsem ho opravdu kousla a já jen sklopím oči. Tvář mě pálí a vědomí, že takhle se mnou zachází je opojné. Je nepopsatelně slastný pocit být v jeho moci, jeho hodná holka, která udělala chybu, za kterou musí zaplatit. Moje vzrušení už není jen v hlavě, není jen cítit na dotek, je i vidět. A já se snažím si Martina k sobě přitáhnout nohama. Bere do ruky další provaz a spíš symbolicky uváže na jedné noze futomomo. Není to potřeba, opravdu se bránit nebudu.

Znovu klečí přede mnou, pravou rukou mě objímá přes záda a dlaní drží za krk. Druhou mi sundá gumičku na copu a rozplétá vlasy, aby je mohl cítit mezi prsty. Nehtem nejdřív jemně přejíždí přes lícní kost a když přejede na samotnou tvář, zatne nehet do kůže tak, aby pod prstem viděl jemně červenou prohlubeň. Políbí mě, přitáhne ještě blíž k sobě a my se v tom všem spolu ztratíme.

Neumím ani popsat, jak silné je mít možnost prožít BDSM s partnerem, se kterým může být sexualizované. A jsem opravdu moc ráda, že jsem si spoustu BDSM praktik, a speciálně shibari, užila původně i bez erotického nádechu. Vím totiž, jak skvělé to je. Samo o sobě. Kdybych to ale okusila v opačném pořadí, nevím, jestli bych si v tom dokázala najít tolik, kolik jsem dokázala díky tomu, že jsem to takhle neznala dřív.

Jak probíhalo seznámení s BDSM u vás? Byl nejdřív sex, ke kterému přibyly hrátky? Nebo jste nejdřív zkoušeli praktiky BDSM a přidali k nim pak sex? Anebo máte BDSM praktiky jako meditaci a zdroj jiných, nesexuálních pocitů?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *